Natječaj za radno mjesto - učitelj/ica informatike
Autor: Ana Ćurković, 10. 3. 2022.

DUBROVAČKO-NERETVANSKA   ŽUPANIJA

OPĆINA  SMOKVICA

OSNOVNA  ŠKOLA  SMOKVICA

KLASA: 602-02/22-01 /44

URBROJ: 2117-19-24-01/22-01

Smokvica, 10. ožujka  2022.

Temeljem članka 107.  Zakona odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi („N N“ br. 87/08, 86/09, 105/10, 16/12, 86/12, 94/13, 152/14 ,07 /17/ i 68/18, 28/19,64/20) Osnovna škola Smokvica raspisuje :

za radno mjesto

1. učitelja/ice informatike   -   1 izvršitelj  na  neodređeno  nepuno  radno vrijeme – 24 /40 sati  tjedno

Uvjeti za zasnivanje radnog odnosa:

- sukladno Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi („N N“ br. 87/08, 86/09, 105/10, 16/12, 86/12, 94/13, 152/14 ,07 /17/ i 68/18, 98/19 i 64/20.) i Pravilnika o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj školi ( „NN“ 6/19)

Rok za podnošenje prijava je osam (8) dana od dana objave natječaja na mrežnim stranicama Škole  i Hrvatskog zavoda za zapošljavanje .

Uz pisanu prijavu na natječaj , u kojoj je potrebno navesti osobne podatke (ime, prezime, adresu prebivališta odnosno boravišta, broj telefona/mobitela, e-mail adresu, naziv radnog mjesta na koje se kandidat prijavljuje), kandidati su dužni priložiti:

-   životopis

-  dokaz o završenoj školi odnosno stečenoj stručnoj spremi /diploma/

- rodni list

-   dokaz o državljanstvu  ( domovnica)

-   uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak ili da je pod istragom za neko od kaznenih djela iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi ( ne starije od 6 mjeseci)

- elektronički zapis ili potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, ne starije od 30 dana od dana raspisivanja natječaja.

Prijavu na natječaj potrebno je vlastoručno potpisati. Potpunom prijavom smatra se ona koja sadrži sve podatke i priloge navedene u natječaju. Kandidat koji nije podnio pravodobnu ili potpunu prijavu ili koji ne ispunjava formalne uvjete iz natječaja, ne smatra se kandidatom.

Tražena dokumentacija po ovom natječaju prilaže se u neovjerenoj preslici, a prije  sklapanja ugovora o radu, odabrani kandidat dužan je dostaviti na uvid izvornike dokumenata.

Natječajna dokumentacija neće se vraćati kandidatima.

Na natječaj se mogu javiti osobe  oba spola.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta   dostavljaju se neposredno u tajništvo Škole ili se šalju  preporučenom poštom na adresu:

Osnovna škola Smokvica, Smokvica 166, 20272 Smokvica „natječaj za učitelja/ice informatike “

u roku 8 dana od dana objave natječaja.

Nepotpune i /ili  nepravovremene prijave neće se razmatrati, kao ni prijave upućene elektroničkom poštom.

Kandidati koji  pravodobno dostave  potpunu prijavu sa svim prilozima odnosno ispravama te koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja, dužni su pristupiti testiranju, odnosno vrednovanju sukladno odredbama Pravilnika o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje u Osnovnoj školi Smokvica koji je objavljen na mrežnim stranicama Škole.

Kandidat koji ne pristupi testiranju odnosno vrednovanju smatra se da je odustao od prijave na natječaj i više se ne smatra kandidatom u natječajnom postupku.

Vrijeme i mjesto održavanja testiranja odnosno vrednovanja, bit će objavljeni  u roku od 5 dana  po završetku  natječaja  na mrežnoj stranici Škole.

Obavijest o ishodu natječajnog postupka, objaviti će se na mrežnoj stranici Škole.

Navedenom objavom rezultata natječaja smatrat će se da su svi kandidati obaviješteni, te im se pojedinačne obavijesti neće dostavljati.

Prijavom na natječaj kandidati su suglasni da Škola kao voditelj obrade osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati osobne podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno propisima o zaštiti osobnih podataka.                                                                                                                               Ravnatelj:

Emil Radovanović